DětiFórum.cz
https://detiforum.cz/

Koš na plenky
https://detiforum.cz/viewtopic.php?f=14&t=248
Stránka 1 z 1

Autor:  Lilien [ čtv zář 29, 2011 3:00 pm ]
Předmět příspěvku:  Koš na plenky

Viděla jsem, že existuje nějaký speciální koš na plenky, který sám každou plenku zabalí do voňavé folie. Musí se tedy dokupovat i náplně, asi to celkově vyjde dosti draho. Používaly jste ho? Nebo něco podobného? Nebo stačí pořídit úplně obyčejný koš a často vynášet? Je to v bytě hodně cítit?

Autor:  Adamka [ čtv zář 29, 2011 8:54 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Koš na plenky

O koši jsem přemýšlela, ale nakonec se mi to zdálo dost drahé, měli jsme vedle koše igelitku a když v ní bylo cca 10 plínek, odnesli jsme to do popelnice. Teď má dcera plínku už jen na noc, tak je to pohoda :) cítit je to jen v létě, ale pokud budete vynášet koš častěji, jako problém to nevidím.

Autor:  baborad [ čtv zář 29, 2011 9:57 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Koš na plenky

My jsme tento koš měli, ale je to celkem finančně náročné, ale opravdu to funguje.

Autor:  Emilka [ ned říj 02, 2011 4:38 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Koš na plenky

Koš jsem viděla u kamarádky, je to skvělé, ale drahé. Hazeli jsme plenky do igelitky a když šel někdo ven, vzal ji do popelnice- tudíž se vynášelo i dvakrát denně, nic cítit nebylo. když jich blo míň, vyhazovály se v pytlíku, taky to nebylo cítit.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/