DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je čtv bře 28, 2024 2:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2022 10:53 am 
To stíháte v pohodě, tak dlouhou tu doručovačku zas nemají, věci my vždycky doručili včas. :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2023 2:16 am 
K Vánocům jsem měla objednáno několik minci a vše v pořádku doručili a nic nechybělo jako certifikáty nebo ještě dárečky k tomu. Takže bylo co nadělovat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2023 10:15 am 
Taky mi při objednávce všechno klaplo jak jsem doufala, a to jsem to měla na hraně, protože na stránkách už měli uvedeno, že negarantují doručení do Vánoc, ale stihli to a mně se ulevilo, že nebudu mínus dárek :D


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob bře 18, 2023 10:17 pm 
Co mám zkušenosti, tak vždycky měla Národní pokladnice vcelku krátkou dodací lhůtu, to i hadry jsme kolikrát čekali dýl a tihle doručovali už po pár dnech.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte dub 18, 2023 10:07 am 
No co jsem počítala, tak většinou to u mě bylo něco málo přes týden. A přes poštu no, ta je hold asi bezpečná v tomhle ohledu, nebo nevím no.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon čer 26, 2023 8:10 pm 
Já bych ocenila, kdyby měli na výběr z doručovatelů, třeba Zásilkovnu, ale asi je to přes tu poštu hold jistější i kvůli tomu, že neposílají zásilku za pár peněz i když moje krabice s hadrama jsou kolikrát taky za x tisíc a vyzvedávám si to v boxu. Hlavně že to vždycky přijde aspoň bez problému. :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2023 9:58 am 
Hele co není může být, já mám zatím s doručováním od pošty dobrý zkušenosti, takže mi to ani nevadí, že to nemají rozšířený, ale klidně bych to uvítala.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv zář 21, 2023 5:58 am 
Nevidím to vyloženě něco jako špatnýho, taky vždycky od nich všechno v pořádku doručeno, ale z vlastní zkušenosti vím, že když mám u eshopu na výběr, tak vždycky beru něco jiného než poštu.

V.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned led 21, 2024 1:06 am 
Před Vánoci jsem měla trochu obavy, jestli mi objednávku stihnou doručit, ale psali, že by se to mělo stihnout, když se to objedná do nějakýho data. A v týdnu před Vánoci jsem to měla doma.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2024 11:23 pm 
Ještě se mi nestalo, abych od nich měla zboží nedoručené, i když to posílají přes poštu, tak mi to stíhají doručit.


Naposledy oživil Anonymous v pát bře 22, 2024 11:23 pm


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz