DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je sob dub 27, 2024 1:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: čtv úno 08, 2024 4:31 pm 
Hele a byly jste si dát změřit zrak v Grandopticalu? Kámoška mi doporučila, že měří zdarma, tak jsem se objednala na příští týden. Prý je to rychlý a vůbec nic nebudu platit. Tak to chci zkusit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř úno 14, 2024 1:53 pm 
Dagmar píše:
Hele a byly jste si dát změřit zrak v Grandopticalu? Kámoška mi doporučila, že měří zdarma, tak jsem se objednala na příští týden. Prý je to rychlý a vůbec nic nebudu platit. Tak to chci zkusit.

Já jsem byla jednou, ale nějak před dvěma lety. Taky jsem byla zvědavá, jak to funguje. Ale bylo to v pohodě, myslím, že těch termínů na objednání bylo docela dost a vyšetření bylo možná 15 nebo 20 minut. No neplatila jsem, oni myslím mívají tuhle akci v průběhu roku vícekrát. Ale brýle jsem si u nich pořídila, byla taky nějaká akce na skla a já jsem potřebovala nové, protože ty staré měly již několik let a tak i vypadaly:-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2024 9:50 pm 
Díky moc, vyšetření mám za sebou a bylo to úplně v pohodě. Akorát už vidím hůř do dálky, tak mi doporučili brýle. Ale zatím jsem si je nevybrala, neměla jsem čas, protože jsem si jen odběhla z práce. Přes víkend půjdu něco vybrat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2024 3:36 pm 
Dagmar píše:
Díky moc, vyšetření mám za sebou a bylo to úplně v pohodě. Akorát už vidím hůř do dálky, tak mi doporučili brýle. Ale zatím jsem si je nevybrala, neměla jsem čas, protože jsem si jen odběhla z práce. Přes víkend půjdu něco vybrat.

No jasně, hlavně že od tebe nechtěli, aby jsi si ty brýle hned koupila. To mi přijde moc fajn. Tak doufám, že něco hezkého vybereš, ale myslím si, že tam by jsi problém neměla mít, je tam toho hodně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř bře 06, 2024 6:31 pm 
Šlo to rychle. Obroučky jsem za pár minut měla vybrané. Hlavně tam byla fajn optička a moc mi pomohla.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2024 11:53 am 
Tak dobrý, hlavně ať se dobře nosí. Jsem říkala, že to tam bylo fajn. Já bych měla jít na kontrolu taky tenhle rok, ale počkám až na podzim a potom se objednám.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: pát dub 05, 2024 8:54 pm 
Hele akorát jsem si je včera vyzvedla. Vyzkoušela jsem je a dobře mi sedí, vůbec netlačí. Hlavně vidím fakt ostře, tak jsem spokojená.


Naposledy oživil Anonymous v pát dub 05, 2024 8:54 pm


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz