| Autor |
Zpráva |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Já jsem se na vlastnici.cz dostala doporučením od známého. Upřímně jsem tomu zpočátku nevěnovala moc pozornost, ale nakonec mě překvapilo, jak rychle se začali ozývat lidi. Nebylo to žádné zahlcení nesmyslnými zprávami, spíš pár konkrétních zájemců. Kladně hodnotím hlavně přímý kontakt bez zbytečného kolečka přes další osoby. Za mě zatím spokojenost.
Já jsem se na vlastnici.cz dostala doporučením od známého. Upřímně jsem tomu zpočátku nevěnovala moc pozornost, ale nakonec mě překvapilo, jak rychle se začali ozývat lidi. Nebylo to žádné zahlcení nesmyslnými zprávami, spíš pár konkrétních zájemců. Kladně hodnotím hlavně přímý kontakt bez zbytečného kolečka přes další osoby. Za mě zatím spokojenost.
|
|
|
 |
Napsal: úte čer 23, 2026 12:13 pm |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Tak si myslím, že když jednou vyzkoušíš, že se to dá a vyjde to levněji, tak jinak bys do toho už jinak nešla. No dneska je těch možností na inzerci už opravdu hodně, člověk ani neví, co vybrat dřív.
Tak si myslím, že když jednou vyzkoušíš, že se to dá a vyjde to levněji, tak jinak bys do toho už jinak nešla. No dneska je těch možností na inzerci už opravdu hodně, člověk ani neví, co vybrat dřív.
|
|
|
 |
Napsal: pon čer 15, 2026 10:28 am |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Já jsem se stránkou spokojená, hledali jsme něco, kde se dá nemovitost nabídnout přímo bez zbytečného papírování a tahle možnost mi vyhovovala nejvíc. Vložení inzerátu bez poplatků a komunikace se zájemci úplně v pohodě. Dneska už bych asi realitku ani neřešila.
Já jsem se stránkou spokojená, hledali jsme něco, kde se dá nemovitost nabídnout přímo bez zbytečného papírování a tahle možnost mi vyhovovala nejvíc. Vložení inzerátu bez poplatků a komunikace se zájemci úplně v pohodě. Dneska už bych asi realitku ani neřešila.
|
|
|
 |
Napsal: úte kvě 26, 2026 11:49 am |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Já taky prodávám přes tenhle portál a zatím jsem spokojená. Je to zdarma a inzerát je hezky prezentovaný. Mám to tam krátce, zatím jsem měla jenom jednoho zájemce, ale za těch pár dnů je to úspěch. A ty smlouvy mi bude dělat kamarádka, takže to mám výhodu no.
Já taky prodávám přes tenhle portál a zatím jsem spokojená. Je to zdarma a inzerát je hezky prezentovaný. Mám to tam krátce, zatím jsem měla jenom jednoho zájemce, ale za těch pár dnů je to úspěch. A ty smlouvy mi bude dělat kamarádka, takže to mám výhodu no.
|
|
|
 |
Napsal: úte kvě 19, 2026 7:11 pm |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Fajn, že člověk jedná přímo s kupujícími a nemusí řešit několik prostředníků. Na druhou stranu bych asi chtěla mít jistotu, že bude dobře vyřešená právní stránka a převod peněz.
Fajn, že člověk jedná přímo s kupujícími a nemusí řešit několik prostředníků. Na druhou stranu bych asi chtěla mít jistotu, že bude dobře vyřešená právní stránka a převod peněz.
|
|
|
 |
Napsal: pon kvě 18, 2026 9:53 am |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Nezní to špatně. Jen si nejsem jistá, kolik papírování člověk zvládne bez zkušeností.
Nezní to špatně. Jen si nejsem jistá, kolik papírování člověk zvládne bez zkušeností.
|
|
|
 |
Napsal: pát kvě 15, 2026 10:28 am |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Re: Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Já přes Vlastnici.cz prodávám byt. Chtěla jsem si všechno řešit sama bez realitky a tenhle způsob mi vyhovoval mnohem víc. Web je jednoduchý a komunikace se zájemci byla přímočařejší. Co se týče administrativy, dokážou ti poradit kroky co a jak, takže člověk na to není úplně sám. Za mě fajn alternativa, pokud nechcete platit vysokou provizi.
Já přes Vlastnici.cz prodávám byt. Chtěla jsem si všechno řešit sama bez realitky a tenhle způsob mi vyhovoval mnohem víc. Web je jednoduchý a komunikace se zájemci byla přímočařejší. Co se týče administrativy, dokážou ti poradit kroky co a jak, takže člověk na to není úplně sám. Za mě fajn alternativa, pokud nechcete platit vysokou provizi.
|
|
|
 |
Napsal: čtv kvě 14, 2026 3:22 pm |
|
|
 |
|
|
| |
Předmět příspěvku: |
Prodej nemovitosti s vlastnici.cz recenze |
 |
|
|
Máte s touhle stránkou zkušenost? Chtěla jsem mít prodej víc ve svých rukách a komunikovat napřímo s lidmi, co mají opravdu zájem. Líbí se mi, že to nepůsobí přehnaně, ale spíš lidsky a přehledně. Inzeráty jsou tam za mě srozumitelné, člověk se v tom neztrácí a celý mi to přišlo jednodušší a přirozenější než klasická cesta. A upřímně, dneska si stejně většina lidí hledá nemovitosti sama online, takže mi dávalo smysl zkusit to trochu jinak a bez zbytečného kolotoče kolem. Taky mě zajímá, jak probíhá ta administrativa kolem, jestli je nějaká podpora z jejich strany.
Máte s touhle stránkou zkušenost? Chtěla jsem mít prodej víc ve svých rukách a komunikovat napřímo s lidmi, co mají opravdu zájem. Líbí se mi, že to nepůsobí přehnaně, ale spíš lidsky a přehledně. Inzeráty jsou tam za mě srozumitelné, člověk se v tom neztrácí a celý mi to přišlo jednodušší a přirozenější než klasická cesta. A upřímně, dneska si stejně většina lidí hledá nemovitosti sama online, takže mi dávalo smysl zkusit to trochu jinak a bez zbytečného kolotoče kolem. Taky mě zajímá, jak probíhá ta administrativa kolem, jestli je nějaká podpora z jejich strany.
|
|
|
 |
Napsal: úte kvě 12, 2026 1:31 pm |
|
|
 |
|