DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je čtv bře 28, 2024 10:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co mu vlastně je?
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 7:13 pm 
Offline
Stálá členka fóra
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 25, 2011 3:23 pm
Příspěvky: 78
Tak do svou let nás synek dokázal pořádně vydeptat - naprosto bezdůvodné brečení jako prostředek k vynucení pozornosti - a zkuste to přejít, když jeden nikdy neví , jestli zrovna teď nejde o něco vážného...

_________________
Babča


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co mu vlastně je?
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 8:45 pm 
Offline
Stálá členka fóra

Registrován: pon zář 26, 2011 8:28 pm
Příspěvky: 69
Vůči tomuto jsem byla umunní. Když to není vyloženě malé miminko, chce to ho chvíli nechat a ne za ním hned běhat. Děti mi tohle taky zkoušely, ale neuspěly. Takže když opravdu brečely, poznala jsme to. Vynucovaný brek, nebo vzdorovitý jsou 2 naprosto jiné věci :) dejte mu najevo, že mu to "nebaštíte", rychle to pochopí, u nás fungovalo, že pokud bude jen tak brečet, bez důvodu, jen, aby si vynutil pozornost, ať jeden nebo druhý, hrozila jsem bubákem a opravdu s nimi chodila do tmavého sklepa. Možná dost šoková terapie. Bubáka se bojí dodnes, ale žádné psychické trauma to na nich nezanechalo :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co mu vlastně je?
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 4:23 pm 
Offline
Členka fóra

Registrován: úte zář 27, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 37
já osobně jsem proti strašení dětí, ale zastávám názor, že dítko brečí jen když má hlad, mokrou plínu nebo je nemocné, v ostatních případech je to opravdu jen vynucování pozornosti. mně se osvědčila metoda, když byl dceři necelý rok, netahat hned z postýlky, ale mluvit a mluvit a zase mluvit, ale dámy neeeeeeeee šišlat, jak to mají ve zvyku obzvláště babičky :nesouhlasim:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co mu vlastně je?
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 4:00 pm 
Offline
♥ DetiForum.cz
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 9:02 am
Příspěvky: 208
Bydliště: Praha
baborad píše:
Vůči tomuto jsem byla umunní. Když to není vyloženě malé miminko, chce to ho chvíli nechat a ne za ním hned běhat. Děti mi tohle taky zkoušely, ale neuspěly. Takže když opravdu brečely, poznala jsme to. Vynucovaný brek, nebo vzdorovitý jsou 2 naprosto jiné věci :) dejte mu najevo, že mu to "nebaštíte", rychle to pochopí, u nás fungovalo, že pokud bude jen tak brečet, bez důvodu, jen, aby si vynutil pozornost, ať jeden nebo druhý, hrozila jsem bubákem a opravdu s nimi chodila do tmavého sklepa. Možná dost šoková terapie. Bubáka se bojí dodnes, ale žádné psychické trauma to na nich nezanechalo :)


Tak tohle mi přijde jako pořádně drsná metoda. :o
Ale jinak souhlasím, v případě vynucovaného pláče hlavně neustupovat.

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co mu vlastně je?
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 1:31 pm 
Offline
♥ DetiForum.cz
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 25, 2011 9:19 pm
Příspěvky: 231
souhlasím s baborad. Na starší dceru platí stále ještě čert, ta druhá je 14-denní, takže ta brečí, jen když má hlad. Je fakt, že u nás to také funguje. Prostě když se vzteká, nebo si vynucuje pozornost, důrazně vysvětlím, že jí to nebaštím a že jestli hodlá pokračovat, jdeme za čertem. Koupili jsme loutku čerta na špejli a zapíchli ji do květináče. Nejdříve pohrozíme tím, že ten malinkej čertík to vidí a všechno zlobení hlásí dolů do sklepa. Většinou to stačí :)

_________________
Obrázek
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz