DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je čtv bře 28, 2024 10:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2019 1:56 pm 
Já jsem loni hledala po vyúčtování novýho dodavatele, letos mám tak šanci aspoň porovnat. U Comfort Energy jsem tak akorát rok a pro mě je to obrat o 180°. Hlavně ty ceny mi furt hlava nebere, že jeden si může účtovat i několik stovek navíc, když druhý to zas o ně může mít levnější, ale to je hold jako všude. Comfort mě teďka stojí prostě míň. 


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv črc 25, 2019 3:40 pm 
To je vliv konkurence to máš všude si jen vezmi kolik stojí benzín u známé pumpy kde máš i občerstvení a pak u no.name pumpy. Tady to máš to samý. Proto je to možný, že u nich platíš míň, taky to tak u Comfortu máme ;)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2019 7:54 am 
No já si myslím, že je to i tím, že je to prostě menší firma a na svůj chod nepotřebuje tolik financí jako velké firmy o několika pobočkách, to když se pak sečte, tak to dělá hrozně lidí a to musí někdo zaplatit, že. Já jsem proto určitě zastáncem malých firem, ale samozřejmě si na výběru dávám záležet. Comfort energy mám 2 roky, elektřinu až poslední rok a zatím jsem jimi celkem mile překvapenej.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2019 11:59 am 
Jsem již letitým zákazníkem a jsem s nimi spokojený, líbí se mi na nich, že nás neopomíjejí. 


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2019 10:40 am 
Já teda nevím jak dlouho u nich jste, ale nám se u nich na lepší cenu podařilo dostat hned po prvním roce, nemuseli jsme čekat až budeme nějakými stálými zákazníky. To si spíš myslím, že ti co nejsou nijak aktivní na to spíš doplácí, proto dodavatele měníme vždy po několika letech.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2020 2:09 am 
Mně se cena snížila u nich hnedka po výměně. A to jsem vymýšlel že bych změnil i tarif, ale dodavatel úplně postačil.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2020 1:37 pm 
Letos od nich máme první vyúčtování, opis proběhl v podobném časovém intervalu jako vždycky, jen Comfort energy si se zasláním vyúčtování pospíšili a bylo u nás téměř do 14 dnů, skoro o týden až dva dřív než jsme od předchozího dodavatele dostávali. :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2020 6:15 pm 
Já to letos vyřešil samoodečtem, říkal jsem si, že to mnohé usnadní a taky že jo, možná u toho i zůstanu nadále. Na Comfort sem to poslal meilem a tam už si to nějak přebrali, vyúčtování přišlo v pořádku, dokonce i malým doběrečným.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2020 1:48 pm 
Mám comfort první rok na bytě a taky mi tu cinknul přeplatek, takže jsem ráda, že ta změna byla k užitku a hlavně že nedošlo na slova lidí, co se mi to snažili vymluvit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř říj 07, 2020 5:00 pm 
Olino a proč se ti to snažili vymluvit, to nechápu, vždyť za tebe tvoje účty přece hradit nebudou, tak je to na tobě koho si vybereš :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz