DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je sob dub 27, 2024 2:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2022 1:26 pm 
Dobrý den,
chtěla bych se poradit. Jdeme známým na svatbu a vymýšlíme svatební dar a napadlo mě jim dát takový ten dárek s penězi, prostě nějak pěkně to zabalit a k tomu jim koupit ještě nějakou pamětní minci, aby jim něco zůstalo na vzpomínku. Co jsem se zatím zběžně dívala, tak se mi líbí několik mincí u Národní pokladnice, ale co jsem zjistila, tak je toho na trhu daleko víc, takže mě zajímá, jestli máte někdo zkušenosti konkrétně s nimi a případně pak s kýmkoliv dalším, kde bych našla třeba i něco vhodného se svatební tematikou a nebo tak něco. Předem díky moc, vím, že je to dost konkrétní, takže snad tu na někoho natrefím :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2022 5:00 pm 
tak to asi sama musíte vědět co se vám líbí a vybrat si dle vlastního vkusu než se takhle radit, nevím no..


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2022 12:58 pm 
To mi přijde jako super nápad, na internetu je hodně obrázků jak podarovat peníze, vždycky mě to lákalo, ale ještě jsem neměla tu příležitost, chlapovi mi to přišlo divný, protože akorát tátovi kupuju u Národní Pokladnice mince jinak nikomu dalšímu, takže tomu je vždycky normálně zabalím a má radost. U pokladnice nakupuju už pár let, co s tím táta začal a objednávky i sortiment v pohodě.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2022 11:26 am 
Já myslím, že byste klidně našla motiv i pro chlapa, jak to zabalit, aby se mu to líbilo. Ale nevím, jestli to oni umí vůbec ocenit :D Národní pokladnice má spoustu témat, co se týče mincí, tak jistě něco vhodného vyberete. Mně se líbí, že mají třeba i mince v nižší cenové hladině, takže tam nenechám majlant a radost to udělá tak jako tak. :-) Držím palce ať dobře vybere :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2022 10:54 am 
Od nich máme doma několik minci i medailí. Většinu teda jako dárek, ale i sami jsme pár objednali a vždy spokojenost.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2022 4:02 pm 
Ty jo díky za vaše reakce, měla bych ještě teda pár dotazů k Národní pokladnici, tak doufám, že nebudou moc ujetý, ale nevíte jestli jde třeba zboží vyzvednout někde osobně? Dělám to tak nejčastěji, když je ta možnost. :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2022 3:28 pm 
Upřímně potom jsem se ani nepídila, jsem zvyklá si věci objednávat s tím, že mi přijdou domů, takže jestli to jde osobně někde vyzvednout ani nevím. Ale nemusíš mít obavy, vždycky to přišlo v pohodě.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte srp 09, 2022 2:04 pm 
Chápu, mám vždycky obavy, že to prostě ta přepravní společnost nějak poškodí, tak mám raději, když si to můžu vyzvednout někde osobně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2022 3:49 pm 
Joo to rozumím, ale Národní Pokladnice to balí fakt dostatečně dobře a ještě se mi nestalo, že bych balík kvůli poškození ani nepřebrala. Jasně, stát se to vždycky může, nikde není záruka, ale mně osobně se to ještě nestalo a vždy byl obsah v pořádku ;)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte srp 23, 2022 5:00 am 
Já u Pokladnice nejvíc objednávám před Vánoci, kdy sháním dárky a rozhodně souhlas, že na balení si dávají záležet, ale podle mě je to i kvůli obsahu jenom dobře. :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz