DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je pon říj 14, 2019 1:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2019 1:56 pm 
Já jsem loni hledala po vyúčtování novýho dodavatele, letos mám tak šanci aspoň porovnat. U Comfort Energy jsem tak akorát rok a pro mě je to obrat o 180°. Hlavně ty ceny mi furt hlava nebere, že jeden si může účtovat i několik stovek navíc, když druhý to zas o ně může mít levnější, ale to je hold jako všude. Comfort mě teďka stojí prostě míň. 

Ohlásit tento příspěvek

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv črc 25, 2019 3:40 pm 
To je vliv konkurence to máš všude si jen vezmi kolik stojí benzín u známé pumpy kde máš i občerstvení a pak u no.name pumpy. Tady to máš to samý. Proto je to možný, že u nich platíš míň, taky to tak u Comfortu máme ;)

Ohlásit tento příspěvek

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2019 7:54 am 
No já si myslím, že je to i tím, že je to prostě menší firma a na svůj chod nepotřebuje tolik financí jako velké firmy o několika pobočkách, to když se pak sečte, tak to dělá hrozně lidí a to musí někdo zaplatit, že. Já jsem proto určitě zastáncem malých firem, ale samozřejmě si na výběru dávám záležet. Comfort energy mám 2 roky, elektřinu až poslední rok a zatím jsem jimi celkem mile překvapenej.

Naposledy oživil Anonymous v úte říj 01, 2019 7:54 am

Ohlásit tento příspěvek

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]