DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je čtv bře 28, 2024 10:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Divné chování kamarádky
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 2:53 pm 
Offline
Členka fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 9:37 am
Příspěvky: 49
Mám kamarádku už od střední školy, společně jsme absolvovaly i vysokou. Od té doby, co jsme začaly pracovat a obzvláště poté co já se vdala, se už tak často nevídáme, nicméně stále ji považuji za nejbližší přítelkyni, vidíme se tak jednou za 14dní na kafčo nebo jdem cvičit, jednou za čas jdeme na večeři nebo do kina ve čtyřech i s našimi partnery. Kamarádka není vdaná, ale žije s přítelem, svatba je v plánu. Od té doby co jsem jí řekla, že pracujeme na mimču se mi zdá, že se ke mně chová nějak jinak, je taková zaražená. Jakmile přišla řeč na děti, těhotenství atd. hned měnila téma. Přitom než jsem jí řekla, že na tom opravdu pracujeme tak jsme se o tom mohly bavit běžně. Ona věděla, že já mimčo hodně chci, já zas věděla o ní, že je pro ní momentálně přednější kariéra. Co jsem jí oznámila, že jsem skutečně těhu, je to ještě divnější, měsíc jsme se neviděly, zrušila tři schůzky. Těhotenstvím jí neobtěžuju, chápu, že ji to nezajímá, takže to s ní nijak zvlášť neprobírám, nevím tedy v čem to je. Co myslíte? Mám se jí přímo zeptat nebo dělat jakože nic a počkat až se zase bude chtít sejít sama?

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Divné chování kamarádky
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 3:29 pm 
Offline
Členka fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 9:52 am
Příspěvky: 42
Nemůže závidět? Třeba to s tou její kariérou není tak horké a mimi by chtěla, kdo ví. Nebo jí zaskočilo, že budeš mít jiné starosti a že se asi odcizíte, třeba to v sobě potřebuje zpracovat. Nechala bych jí chvlíli být ať se s tím srovná.

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Divné chování kamarádky
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 3:45 pm 
Offline
Stálá členka fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 10:12 am
Příspěvky: 74
Taky bych jí nějakou dobu nechala, ale pokud se dlouho neozve, znovu bych navrhla schůzku a kdyby jí opět zrušila nebo se chovala nějak divně tak bych se jí asi zeptala, jestli je vše v pořádku, že se mi zdá divná. Může zatím být cokoliv. A bohužel je pravda, že jakmile jedna ženská má dítě a druhá ne tak přátelství končí.

_________________
Obrázek
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Divné chování kamarádky
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 5:08 pm 
Offline
♥ DetiForum.cz
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 25, 2011 9:19 pm
Příspěvky: 231
I já bych jí nechala čas, než to stráví. Může v tom být závist, nebo jí šokuje fakt, že už nebude pro tebe č.1 :lol: třeba to pochopí a ozve se sama, ale to těžko. Zkusila bych jí ještě kontaktovat, zeptat se přímo, to by přeci neměl být problém, když jste nejlepší kamarádky. Kolikrát je lepší nej. kamarádku nemít. Mojí nej. kamarádkou je přítel. Nikomu jinému tolik nevěřím. Navíc chlapi udrží lepší tajemství než ženské :)

_________________
Obrázek
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Divné chování kamarádky
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 1:30 pm 
Offline
Členka fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 9:37 am
Příspěvky: 49
Tak jsme s kamarádkou na sebe náhodou narazily na cvičení, nebylo to domluvené. Zdála se mi zaražená, ale stejně jsem se jí po cvičení zeptala, zda nezajdem na kávu. Tak že prý ano. O mém těhotenství nepadlo slovo, dávala jsem si pozor, abych s tím nezačala, bavily jsme se tak nějak normálně a pak kamarádka z ničehonic říká "doufám, že nebudeš jako ty trapné matky, které říkají kakali jsme, čúrali jsme, papali jsme, to bys u mně hodně klesla". Zůstala jsem jen koukat, pak jsem se zmohla na odpověď, že snad taková nebudu, ale kdoví co to se mnou udělá. Neřekla to vůbec v legraci, bylo to řečeno zle, málem jsem se z toho rozbrečela. Pak jsme se rozloučily a ani si nic nedomluvily na příště. Jsem z toho vedle.

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Divné chování kamarádky
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 1:32 pm 
Offline
♥ DetiForum.cz
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 9:02 am
Příspěvky: 208
Bydliště: Praha
Tak myslím, že kamarádka má nějaký problém :roll: Asi se budeš muset smířit s tím, že se teď vaše cesty rozdělí. Třeba k sobě cestu najdete až i ona bude mít dítě, ale jinak asi ne.

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz