DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je ned dub 28, 2024 9:11 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: čtv lis 02, 2023 3:17 pm 
Jakou máte zkušenost z jejich kvalitou? Potřebuju si pořídit nové dioptrické brýle, ale mám silnější dioptrie, takže i cena bude vyšší. Hlavně bych chtěla dobrou kvalitu a aby něco vydržely, abych nemusela po půl roce zas měnit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: čtv lis 09, 2023 5:04 pm 
Hele nestěžuji si. Mám druhé dioptrické a zatím jsem neměla problém. Záleží jaké konkrétní chceš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2023 3:49 pm 
Já mám teda jenom sluneční, ale už druhé a taky nebyl problém. A to jsem vybírala z levnějšího sortimentu. Ráda nakupuji, když mají slevy, někdy se dají sehnat fakt dobrý kousky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř lis 29, 2023 8:58 pm 
Děkuji. Myslím, že nepotřebuji obroučky nevím jaké značky, i tak mně ty brýle vyjdou dost, protože ty silné dioptrie. Já jsem koukala, že je akce podle věku, což by nebylo špatné, udělalo by mi to pěknou slevičku, protože nejsem nejmladší. :D Kupovali jste někdy v téhle akci? Chtěla bych tam zajít tenhle týden nebo příští. Snad se tam už dostanu, teď mám toho tolik, že nevím co dřív před Vánocemi.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2023 12:28 pm 
Já jsem už několikrát takhle u nich kupovala, i sleva 35% potěší:-) Ale v té akci není celý sortiment obrouček, takže tam mají jenom některé. No zatím jsem vždy vybrala a to jsem docela vybíravá, takže i tam je ten sortiment dobrý.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř pro 13, 2023 4:03 pm 
Júlie90 píše:
Já jsem už několikrát takhle u nich kupovala, i sleva 35% potěší:-) Ale v té akci není celý sortiment obrouček, takže tam mají jenom některé. No zatím jsem vždy vybrala a to jsem docela vybíravá, takže i tam je ten sortiment dobrý.

Děkuji, v pátek jsem tam byla a i nakoupila. Je pravda, že v tý nabídce nebylo všechno, ale rychle jsem si jedny obroučky vybrala. Jedny z těch nejlevnějších, ale líbí se mi a hlavně mi dobře sedí. Brýle bych měla mít příští týden hotové, tak budu mít dáreček na Vánoce:-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2023 1:45 pm 
Já jsem v GrandOpticalu byla několikrát a vždy jsem pořídila. Mají dobrý výběr obrouček a myslím si, že i kvalita je dobrá. Vydrží mi vždycky dlouho. Hlavně záleží, jak budeš o brýle pečovat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř led 17, 2024 2:00 pm 
Jana píše:
Já jsem v GrandOpticalu byla několikrát a vždy jsem pořídila. Mají dobrý výběr obrouček a myslím si, že i kvalita je dobrá. Vydrží mi vždycky dlouho. Hlavně záleží, jak budeš o brýle pečovat.

Tak já si dávám na vše pozor, takže doufám, že to bude i u brýlí. Jinak zatím jsem spokojená i když je nosím jenom necelý měsíc.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: úte úno 06, 2024 1:37 pm 
Těch brýlí teda obrouček je teď všude tolik, že to musí být těžké si vybírat. Ale když tak přemýšlím, tak to je asi se vším. To ne jak za nás, když bylo jenom pár kusů a všichni měli stejné:-)))))


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brýle z GrandOptical
PříspěvekNapsal: stř úno 07, 2024 1:26 pm 
No to je pravda, taky si pamatuji, když jsme asi čtyři holky měly na základce stejné obroučky, protože toho tolik nebylo. Teď se to teda děje zřídka. No je pravda, že jsme byly z malého města.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz