DětiFórum logo - Dětské fórum, Fórum o dětech
Právě je čtv bře 28, 2024 10:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc uklízíte?
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 8:50 pm 
Offline
Stálá členka fóra

Registrován: pon zář 26, 2011 8:28 pm
Příspěvky: 69
To je super tip, to musím taky vyzkoušet. Otázky tohoto tipu jsou u nás taky časté, ale přítel tedy pomáhá opravdu hodně, o děti se stará výborně, lépe než lecjaká máma. S prácemi doma sem tam taky pomůže, ale hodit ho do toho rovnýma nohama, možná bych se divila :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc uklízíte?
PříspěvekNapsal: pon říj 03, 2011 9:42 am 
Offline
♥ DetiForum.cz
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 26, 2011 9:02 am
Příspěvky: 208
Bydliště: Praha
Mamina píše:
Děkuji, že jste mne podpořily. Občas jsem zapochybovala, jestli přece jen nebudu líná, ale jsou v tom spíše větší nároky manžela. Na cídění trouby čas skutečně nenajdu, to by si někdo musel vzít děti a zabavit je. Jinak bych možná v něčem trochu přidat mohla, ale zas by to bylo na úkor času s holkama. Je to těžké. Manžel nepomáhá s ničím, ale já to ani nechci, má dvě práce, abychom vše v pohodě zvládli. Těžko po něm můžu chtít ještě práci v domácnosti.


U nás je to podobné, manžel má také dvě práce, takže doma po něm nechci nic, ale naštěstí mu stačí, že je uvařeno, jakžtakž uklizeno a troubu a podobně nezkoumá. I když ne vždy tomu tak bylo, protože manžel také měl vždy na úklid větší nároky a byly časy, kdy řešil každou šmouhu a třeba i dle jeho názoru špatně vyleštěné zrcadlo (já i přes veškerou snahu žádnou šmouhu neobjevila). Časem jsme to vyladili, manžel pochopil, že na nějaké blýskání domácnosti není při dítěti tolik času a nechává to být. Docela mi pomohlo všimnout si věcí, které manžela vytáčely nejvíce a na ty si dávám pozor. Konkrétně u nás to je zaprášený dekl od WC a špinavá mikrovlnka. Takže na tyto dvě věci se zaměřuji, k tomu udržuji čistotu v kuchyni a na WC a vysávám a utírám prach, tak aby nikde nebyla viditelná špína a je klid.

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Můžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Naše dětské fórum o dětech a pro maminky s dětmi funguje díky phpBB® Forum Softwaru © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz